T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite

  • 35 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Apartament T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite Lourdes o powierzchni 35 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Sanctuaire Notre-Dame, położonych w odległości 6 min spacerem. Apartament może pomieścić do 4 gości.

Obiekt noclegowy oferuje miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje również 1 łazienkę. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.

Obiekt oferuje pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami.

Bazylika św. Piusa X w Lourdes znajduje się tylko 1 km od 1-pokojowego apartamentu, a Grota Massabielle leży w jedynie 1,1 km. Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w około 700 m Musée Pyrénéen de Lourdes. Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes jest w maksymalnie 1,2 km. Apartament T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite jest usytuowany w 300 metrach od stacji metra Lourdes.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite Lourdes
Escapade Dans Grand T2 De Charme Avec Terrasse - Proche Gare Et Centre Ville
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Escapade Dans Grand T2 De Charme Avec Terrasse - Proche Gare Et Centre Ville

9.0
Wspaniały 25 opinii
0 m od nieruchomości
USD 86 USD 77
za noc
Escapade A Lourdes Dans Beau T2 Avec Terrasse - Proche Gare Et Centre Ville
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Escapade A Lourdes Dans Beau T2 Avec Terrasse - Proche Gare Et Centre Ville

8.7
Świetny 14 opinii
0 m od nieruchomości
USD 165 USD 149
za noc
Studio Cosy Proche Gare Et Centre Ville
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Cosy Proche Gare Et Centre Ville

8.2
Bardzo dobry 25 opinii
0 m od nieruchomości
USD 72 USD 65
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tarbes–Lourdes–Pyrénées
    11 km

    Stacje kolejowe

    Lourdes Train Station
    200 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Pole golfowe

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ochrona
    • Pralnia

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: od 07:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy w apartamencie T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite dostępny jest za darmo.
    • ❓
      Czy apartament T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite jest kuchnia?
      W apartamencie T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tarbes–Lourdes–Pyrénées
    11 km

    Stacje kolejowe

    Lourdes Train Station
    200 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    T2 Cosy Proche Gare Et Centre Ville - Parking Gratuit A Proximite Lourdes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij